Іноземні гості з робочим візитом відвідали Українку

Міський голова Олександр Туренко, разом з головою Обухівської РВА Миколою Кравчуком та заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимуром Ткаченком провели екскурсію на об’єктах подвійного призначення для Коула Янга – представника Американської компанії «Diamond Age» та голови консультативної ради Арізонської оборонно-промислової коаліції Ріка Стілгенбауера.

Разом зі своєю командою та спільно з сотнями оборонних підрядників в Арізоні, вони покладають зусилля на безпосередню допомогу українському народу в контексті забезпечення безпеки та оборонної сфери.

Довідково: Оборонно-промислова коаліція Аризони (AZDIC) створена у жовтні 2022 р. Пані Ліннді Сміт обрана її головою. AZDIC заснована чотирма оборонними організаціями, які представляють різні регіони штату: Альянсом оборони Західної долини (WVDA), Радою промисловості та оборони м.Меса (MIDC), Оборонним альянсом Південної Аризони (SADA) і Yuma 50. Ці галузеві асоціації були створені за активної участі сенатора Джона Маккейна. До складу коаліції входить низка потужних американських компаній, які є виробниками широкого асортименту передових технологій, включаючи системи протиповітряної та протиракетної оборони, високоточну зброю, радари та системи управління тощо, штаб-квартири і виробничі підприємства яких розміщені на території штату Аризона.

Високоповажні гості оглянули обидві споруди подвійного призначення (укриття).

««Wow» – це реакція, яку ми чули сьогодні під час огляду споруд подвійного призначення від високоповажних іноземних гостей. Наші укриття  залишаються єдиними завершеними обʼєктами нового будівництва. Ними постійно цікавляться різні закордонні організації та інші громади в Україні, і ми охоче ділимось своїм досвідом» – поділився міський голова Олександр Туренко.

Візит іноземних гостей завершився сигналом «повітряної тривоги», коли діти проходили до захисної споруди. Тому всі побачили їх призначення вже в «робочому» режимі, в умовах реальної загрози.

«Надзвичайно пишаюсь учнями – вони гідно проходять ці випробування, які, на жаль, випали на їх долю:  спокійно розміщуються в укритті, не галасують та навіть – жартують… Кажуть, що швидкість і якість –  речі несумісні. Але це про тих, хто зацікавлений тільки у першому. Ми ж ставили перед собою і перед всією командою завдання: «швидко і надійно». Тому маємо результат, який стає прикладом для інших» – говорить Олександр Туренко.