Інформація щодо відключень електроенергії у багатоквартирних будинках міста Українка!

Наразі працівниками ДТЕК проводиться коригування графіків ввімкнення та вимкнення електричного струму в мережі багатоквартирних будинків міста.

Відповідно до складеного переліку, поданого нижче, за зазначеними адресами світло вимикатись не буде. Це пов’язано з тим, що дані будинки підключені до ТП, які забезпечують електроенергією об’єкти критичної інфраструктури. Відповідно, вони завжди мають бути увімкненими.

• Київська 1-В
  • Київська 3.
  • ТП – 703.

Юності: 11, 15

Енергетиків: 10, 12, 14

Зв’язку: 2, 3.

• ТП 704.

Академічний ліцей № 1

• ТП 705

Дніпровський: 1, 2, 3

Енергетиків: 1, 2, 3, 4, 6

• ТП 712

Будівельників: 1, 2, 8

Міська рада

Зменшення кількості ТП, які не вимикали в ці дні, дасть змогу вирівняти напружену ситуацію в громаді з електрозабезпечення! Щодо будинків, котрим «пощастило» менше: згодом графік буде більш збалансованим та зрозумілим і будинки зможуть вийти з «сірої зони» відключення.

Зазначаємо також, що органи місцевого самоврядування не мають впливу на графіки увімкнень\вимкнень. Це виключно компетенція ДТЕК. Просимо з розумінням ставитись до ситуації та допомагати один одному! Тримаймось разом!