Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ПРОГРАМА “ТЕПЛА ОСЕЛЯ”

На засіданні виконавчого комітету Української міської ради, що відбулося 28 квітня 2021 року, було затверджено Порядок відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків м. Українка, які беруть участь у програмі «Тепла оселя» на 2020-2023 роки (надалі – Порядок).

Даний Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у міському бюджеті на відшкодування відсотків за кредитами, залученими ОСББ в рамках реалізації державної програми «Енергодім».

Відшкодування відсотків за залученим ОСББ кредитом здійснюється у розмірі, визначеному Програмою «Тепла оселя» на 2020-2023 роки, а саме:

  • протягом перших 12 місяців кредитування, але не більше суми фактично сплачених відсотків – у відповідності до пакета заходів «А» програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»;
  • протягом перших 24 місяців кредитування, але не більше суми фактично сплачених відсотків – у відповідності до пакета заходів «Б» програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Програма «Тепла оселя» на 2020-2023 роки щодо відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків м. Українка, які беруть участь у програмах державної установи «Фонд енергоефективності», зокрема у програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» (надалі – Програма), була затверджена рішенням 73 сесії Української міської ради VІІ скликання від 24.09.2020 р.

Також, на засіданні виконкому прийнято рішення про схвалення змін до даної Програми, які надалі будуть розглянуті на черговому засіданні сесії Української міської ради. З даним рішенням, а також Порядком можна ознайомитися на офіційному сайті Української міської територіальної громади за посиланням: https://ukrainska-gromada.gov.ua/cat_doc/decision-committee.

Інформує: Відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради

Попередня ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено