“Стихійна вбиральня” чи сучасний комплекс з укриттям?

Набережна Українки є улюбленим місцем відпочинку як для жителів міста, так і для гостей. Втім, уже багато років поспіль тут криється одне «але» – недобудований басейн, який слугує і смітником, і стихійною вбиральнею, і місцем скупчення сумнівних «компаній» одночасно. Днями навколо недобудови з’явилась огорожа, тож жителі міста почали ставити відповідні запитання.

Згідно з проєктом – це нове будівництво багатофункціонального комплексу з фітнес центром. Замовником є ТОВ «Дніпровський Бриз», яке є власником відповідних споруд. Тобто, «ФОК» не перебуває на балансі ВК УМР. Договір оренди даної земельної ділянки укладений у 2021-му році та діє до 2031-го року!

Дозвіл на виконання робіт товариство отримало 24.01.2024 року, реєстр № КС 012240118135.

Проєктований об’єкт складається з одноповерхової будівлі з вбудованою підземною спорудою подвійного призначення (СПП) з функцією протирадіаційного укриття.

СПП з функцією ПРУ розташовуватиметься на підземному поверсі та розраховане на 150 осіб – це кількість людей, що можуть періодчино перебувати на проєктованому об’єкті.

Бюджетні кошти на будівництво не використовуватимуться.

Натомість, у громаді з’являться додаткові робочі місця та додаткові надходження до міського бюджету у вигляді сплати податків.