Головою Обухівської РДА призначено Миколу Кравчука

Відповідно до розпорядження Президента України № 93/2023-рп від 24.05.2023 головою Обухівської районної державної адміністрації Київської області призначено Миколу Кравчука.

Сьогодні відбулось офіційне представлення управлінському складу району нового очільника районної державної адміністрації, яке провів голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.

Він відзначив, що Обухівський район є важливим у плані економічного і промислового потенціалу області та окреслив коло основних завдань очільника району.

У свою чергу Микола Кравчук подякував за надану йому високу довіру, наголосивши на тому, що сподівається на плідну співпрацю органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості задля досягнення високих результатів.