Гайда на екскурсію стежками Української громади!

А як часто ви відвідуєте археологічні та історичні місця нашої громади?

Сакральна пам’ятка України – Дівич-Гора, літописні Витачівські кручі, музей В. Хвойки з унікальною археоголічною експозицією… Усе це – поряд з нами, і все це зберігає тисячоліттями цікаві факти про одну з найдревніших цивілізацій світу. Хочете дізнатися детальніше про них?

Тоді запрошуємо на тематичну екскурсію «Стежками Української громади»!

Коли?

Збираємось біля ПК «Енергетик» 14-го вересня, о 9.00.

Проїдемось разом стежками нашої мальовничої громади, дізнаємось цікаві історичні факти, про які розповість професійний екскурсовод.

А ще – скуштуємо вареників та сфотографуємось на тематичних локаціях.

Екскурсія безкоштовна!

Долучайтесь! Беріть дітей. Цікаво буде усім віковим категоріям. Саме час дізнатися більше про своє коріння і нашу прекрасну українську землю!

Бо ж хто не знає минулого, той не має майбутнього.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf33sZW9OrWcz…/viewform

Також зареєструватися можна, зателефонувавши за номером: 0685464536 (Тетяна).

Реєстрація триватиме до 11 вересня включно (до 17.00).