ФІНАЛ ЗАХОДУ “СПОРТИВНА ВЕСНА-2023 ” в Українській громаді

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт!

25 травня 2023 року в приміщенні спортивного комплексу м. Українка пройшла фінальна частина спортивно-масового заходу серед здобувачів освіти 5-6 класів «Спортивна весна -2023».

Зі вступним словом до учасників звернулися Оксана Інкіна, начальник Управління гуманітарного розвитку УМР, яка привітала учасників та побажала активних та позитивних змагань.

Далі захід було проведено відповідно до плану.

Як зазначалось раніше, захід проводився шляхом відбіркових змагань у двох групах. Після розподілу місць, було визначено переможців, які взяли участь у фінальному турі.

Сьогодні учасники презентували команди, пройшли спортивні естафети та надали відповіді у вікторині.

Відповідно до результатів суддівської колегії, призові місця було розподілено наступним чином:

Команда «Українські соколята» Академічного ліцею #1- І МІСЦЕ.

Команда «Комета» Жуківцівської гімназії- ІІ МІСЦЕ.

Команда «Адреналін» філії Трипільського ліцею “Халеп’янська гімназія “- ІІІ МІСЦЕ.

Учасників нагороджено грамотами, кубками, медалями та комплектами спортивного інвентарю.

Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров’я дитини.(speaker) Тому завдяки проведенню таких спортивних заходів, ми намагаємось дотримуватись цих принципів!

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог, миру та злагоди!

Організатор заходу: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа

Координатор: методичний центр управління гуманітарного розвитку УМР

Куратор: Павленко Дарина

Управління гуманітарного розвитку УМР