Фахівці ЦНСП УМР провели профорієнтаційний тренінг для студентів Професійного ліцею м. Українки

Загальновідомо, що коли змінюється середовище, в якому живе здобувач освіти, змінюються його уявлення про себе, свої можливості. У зв’язку з цим актуальними є пошуки точок відліку для самоствердження та самовизначення у майбутньому.

У сучасних умовах необхідно виховувати конкурентноспроможну особистість, яка б мала не тільки високий інтелектуальний розвиток, а й ще була б психологічно підготовлена до виріїв нашого сьогодення.

Саме з цією метою фахівцями ЦНСП УМР був проведений профорієнтаційний тренінг «Чому я обрав саме цю професію?» для першокурсників, студентів ДНЗ «Професійний ліцей м.Українки».

У програмі тренінгу використовувалися вправи, ігри профорієнтаційного змісту, які дали можливість:

створити позитивне середовище;

експериментувати з новими стратегіями у вирішенні проблем;

усвідомлено поставитися до власної майбутньої професійної діяльності.

Центр надання соціальних послуг УМР