Епідеміологічна ситуація на території Української громади за перший квартал 2024-го року

За офіційними даними Обухівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ», епідситуація у першому кварталі 2024-го року на території Української громади була напруженою через підвищення захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію. Також зафіксовано збільшення на 50% гострих кишкових інфекцій, вірусних гепатитів та значний ріст захворюваності на вітряну віспу (на 89% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року).

Епідситуація щодо вірусних гепатитів невтішна – зареєстровано 10 випадків, що удвічі більше, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року. У більшості випадків захворювання спричинене вживанням наркотичних засобів ін’єкційним шляхом та внаслідок незахищених статевих актів.

До лікувально-профілактичних закладів громади звернулось за медичною допомогу з приводу укусів тварин 18 осіб. У більшості випадків укуси були нанесені собаками. Постраждалим був призначений курс антирабічного лікування. Наразі лікувально-профілактичні заклади громади забезпечені антирабічною вакциною та сироваткою в достатній мірі.

Також, за даними Обухівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ», аналіз охоплення профілактичними щепленнями населення за І квартал 2024-го року свідчить про недостатній рівень виконання обсягів профілактичних щеплень.

За інформацією Обухівської філії “Київський ОЦКПХ МОЗ”