Допомога та турбота про тих, хто цього найбільше потребує – можуть змінити світ на краще

Солідарність, співчуття та допомога тим, хто її найбільше потребує у цей складний час – можуть змінити цей світ на краще. Принаймні, світ окремої людини, яка залишилась без підтримки рідних і чекає її від оточуючих.

“Центр надання соціальних послуг” Української міської ради щодня опікується людьми старшого покоління, і в цьому є беззаперечна підтримка міського голови Олександра Туренка.

Пані Валентина у свій поважний вік проживає сама, то ж основні потреби – попрати, попрасувати, замінити постільну білизну чи купити продукти, як і багатьом іншим, «закривають» працівники ЦНСП. Та часто виникають особисті питання, які не завжди можливо вирішити через міські цільові програми.

Жінка звернулась до міського голови з проханням допомогти з придбанням пральної машини, і вже днями фахівцями Центру техніка була доставлена до її домівки. Зазначимо, що це не поодинокі випадки допомоги міського голови нашим підопічним, адже часом, потреб у них, зважаючи на виклики сьогодення, значно більше, аніж можливостей у соціальних працівників.

Щиро вдячні всім, хто не заплющує очі на проблеми слабкіших – так ми спільно робимо їх особистий світ – легшим і комфортнішим.