Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

До Дня людей з інвалідністю адресно надано подарункові сертифікати та продуктові набори отримувачам соціальних послуг ЦНСП

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені і завдання суспільства ― не залишити їх наодинці зі своїми проблемами, а надати необхідну допомогу.

Працівниками «Центру надання соціальних послуг» Української міської ради спільно зі старостами та депутатами адресно надано «подарункові сертифікати» та продуктові набори 165 дітям та особам, з числа отримувачів соціальних послуг ЦНСП до Міжнародного дня людей з інвалідністю, які були придбані за кошти місцевого бюджету відповідно до міських цільових програм «Турбота» та «Соціальна підтримка вразливих верств населення Української територіальної громади на 2021-2023 роки».

Фахівці Центру надання соціальних послуг щоденно опікуються тими, хто потребує допомоги. Ми впевнені, що увага влади, толерантність, милосердя, людяність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

Попередня Рекомендації як поводити себе, якщо захворіли

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено