ДІАМ підтвердила готовність до експлуатації об’єкту завершеного будівництва (укриття)

Із другої спроби щойно на сесії депутати прийняли рішення про прийняття до комунальної власності та введення в експлуатацію завершеного об’єкту будівництва (укриття № 2).

Учора Українська міська рада отримала сертифікат, виданий Державною інспекцією архітектури та містобудування України, яким засвідчила відповідність закінченого будівництвом об’єкта (черги, окремого пускового комплексу) проектній документації та підтвердила його готовність до експлуатації.

Відео про надтяжкий процес прийняття деякими депутатами даного укриття до комунальної власності, а отже й надання можливості дітям АЛ №2 нарешті сісти за шкільні парти можна переглянути з 01:05:07 хв. на сайті громади: https://ukrainska-gromada.gov.ua/

Враховуючи процедуру реєстрації укриття та клінінгові роботи, після канікул діти АЛ №2 підуть до школи.