ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ТВОРІВ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМ. ІВАНА ФРАНКА В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Держкомтелерадіо з 1 березня до 1 травня 2023 року проводить прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі 10 тисяч гривень у кожній номінації за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо. Премія має чотири номінації:

• за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • за кращий твір у телевізійній сфері;
  • за кращий твір у радіомовній сфері;
  • за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Для участі в конкурсі подаються публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.

Твори до конкурсу мають бути оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

На здобуття премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб. Одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома й більше творами.

Нагадаємо, що премія імені І. Франка заснована за пропозицією Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів України в 2004 році. За цей час її лауреатами стали понад 60 діячів інформаційної сфери та науковців.

Детальніше тут.