День пам’яті жертв політичних репресій

З початку 20-х років сталінський тоталітарний режим перейшов до широкого та систематичного терору проти українського народу.
Доба сталінізму включала у себе придушення ідейно-політичної опозиції, опору селянства примусовій колективізації, Великий терор 1936–1938 рр. як апофеоз, масові репресії в Західній Україні 1939-1941 та 1944-1953 рр.
Крім того, з території України здійснювалися масові примусові депортації народів – поляків, німців, кримських татар (191 тис. осіб), а також вірмен, греків, інших народів Криму.
Репресії сталінського режиму завдали відчутного удару по усьому суспільству. Була понівечена доля мільйонів людей. В атмосфері страху, наклепів, насильства виховувалось ціле покоління людей. Україна зазнала величезних демографічних втрат, був знищений цвіт її інтелігенції, зруйновано генофонд.
Зараз Україна бореться з новим терором від Кремля та своєю кров’ю відстоює свою землю і свободу від московітів та їх приплічників. Наша армія обов’язково звільнить українську землю від рашистських окупантів і всі українці зможуть жити на власній землі в мирі та злагоді.