Делегація з Українки переймала досвід впровадження резервних джерел опалення

Українка – на жаль, далеко не єдине місто, яке постраждало від ракетних обстрілів росіян. На даний час, розуміючи всю складність ситуації, важливим є пошук шляхів забезпечення міста теплом в осінньо-зимовий період. Насамперед, мова йде про резервні джерела опалення.

Сьогодні робоча група у складі депутатів Української міської ради, членів профільних комісій з різних фракцій: Оксана Григорьєва, Дарʼя Мудрак, Сергій Сутковий; першого заступника міського голови Григорія Ткаченка, секретаря ради Катерини Проценко, заступниці міського голови Ольги Журавської-Товмач та начальника управління розвитку інфраструктури Олексія Шевченка відвідала місто Ладижин. До членів делегації долучилися і колеги з Обухівської міської ради.

Містечко Ладижин, що на Вінничині, можна назвати «близнюком» Українки. Минулого року Ладижинська громада залишилась без тепла, то ж в місті надшвидкими темпами розпочалось будівництво і реконструкція декількох котелень, в тому числі і альтернативних .

Долати подібну проблему доведеться й нашій громаді, саме тому з метою перейняття досвіду з впровадження альтернативних джерел опалення та систематизації теплопостачання діючими мережами для забезпечення безперебійного теплопостачання в осінньо-зимовий період, відбувся візит робочої групи.

Щиро дякуємо секретарю, в.о. Ладижинського міського голови Олександру Коломійцю та його заступникам за приділений час та передачу цінного досвіду.

Головні виклики попереду, але впевнені, що разом впораємось!