Центр надання соціальних послуг отримав бокси “Психологічна допомога у коробці” для роботи психологів з дітьми

Психологи Центру надання соціальних послуг Української міської ради продовжують працювати на своєму фронті та допомагають дорослим і діткам громади пережити ці непрості часи. А відсьогодні тематичні тренінги та ігри для діток стануть ще цікавішими! Центр надання соціальних послуг Української міської ради отримав 5 боксів “Психологічна допомога у коробці” для роботи психологів з дітьми.

Бокси створено та поширено в межах ініціативи ГО “Всеукраїнський громадський центр “Волонтер” за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Ми – разом, а отже – все подолаємо!