Члени виконавчого комітету погодили встановлення інформаційних стендів для вшанування полеглих захисників України (алея Героїв)

Засідання виконавчого комітету відбулось у вівторок, 30-го січня. Першим питанням було розглянуто встановлення малої архітектурної форми у вигляді тимчасових металевих конструкцій з ушанування пам’яті загиблих (померлих учасників) АТО, ООС та загиблих/померлих під час військової агресії російської федерації проти України.

Нагадаємо, попередньо всі аспекти напрацьовувались робочою групою з проведення комплексу дій щодо належного вшанування пам’яті захисників України – полеглих Героїв Української громади ще з початку жовтня, минулого року.

За результатами напрацювань, а також з урахуванням побажань родин загиблих захисників, був створений відповідний проєкт Положення: https://ukrainska-gromada.gov.ua/…/proyekt-polozhennya…

Алея Героїв включатиме групу тимчасових споруд, яка складається з художньо – декоративних інформаційних стендів – металевих трикутних конструкцій, вудочкок для прапору, прапору України з люверсу, 3-Д банерів.

Місце розташування – площа Т. Шевченка.

Наразі визначено програму, за якою буде відбуватися фінансування проєкту, розроблено макети.

Громадське обговорення місця розташування пам’ятних банерів та проєкту Положення відбувалось на веб-сайті громади.

Вони заслуговують, щоб їх пам’ятали вічно.