Бійця з Українки нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно

Відповідно до Указу Президента України від 13 квітня нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня Микиту Бражника. Про це сьогодні повідомив міський голова Олександр Туренко на своїй сторінці в мережі Фейсбук. «Немає таких слів, що б могли заспокоїти матір, яка втратила сина… Але я хочу, щоб батьки нашого бійця знали, що для нас він був Героєм за життя, був Героєм і до цієї почесної відзнаки і залишиться таким у пам’яті навіки. Вічна слава!»

Нагадаємо, Микита Бражник загинув у ході жорстких боїв з російським окупантом під Гостомелем у ніч з 12-го на 13-те березня. 5 квітня на площі Т. Шевченка відбулось прощання з Микитою. Йому навіки залишилось 23 роки.

Вічна пам’ять та слава Герою! Не забудемо, не пробачимо…