Безпека наших мешканців завжди в пріоритеті

14 вересня на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» у місті Києві відбулося урочисте привітання поліцейських офіцерів громад Київщини, які завершили навчання у Харківському Національному університеті внутрішніх справ та з 19 червня заступили на службу до територіальних громад.

В урочистостях взяли участь Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, Голова Національної поліції України Ігор Клименко, заступник Голови Національної поліції України – начальник патрульної поліції Олександр Фацевич, керівники територіальних громад та очільники ГУНП в областях. Від Української ОТГ на захід завітав заступник міського голови Руслан Садовський.

Новопризначені поліцейські офіцери Української громади отримали сертифікати учасників проєкту «Поліцейський офіцер громади» та помпові рушниці задля попередження правопорушень.

Начальник головного управляння національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов долучився до привітань поліцейських офіцерів громади та зазначив, що нині на Київщині вже працює 6 поліцейських станцій, а найближчим часом буде відкрито ще 37.

«Поліцейський офіцер громади є одним із найважливіших проєктів Національної поліції. Наша мета – зробити так, щоб у найкоротший термін у кожній територіальній громаді був свій поліцейський офіцер», – зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Інформаційний сектор УМР