Безоплатне стоматологічне обслуговування для соціально незахищених верств населення та дітей Української територіальної громади

На шостій сесії Української міської ради VIII скликання було затверджено програму підтримки безоплатного стоматологічного обслуговування соціально незахищених верств населення та дітей Української територіальної громади на 2021 рік.

У зв’язку зі зменшенням обсягу безоплатних медичних послуг за рахунок НСЗУ у закладах охорони здоров’я та постійним зростанням цін на стоматологічні матеріали і медичне обладнання та інвентар, зміни вимог Національної служби здоров’я України, виникає необхідність матеріальної підтримки незахищених верств населення, пільгових категорій та дітей Української територіальної громади, які потребують стоматологічної допомоги.

Висока стоматологічна захворюваність призводить до ризику виникнення загальних соматичних захворювань через наявність постійного джерела інфекції. Необхідністю усунення зазначених недоліків та подальшого вдосконалення надання стоматологічної допомоги і зумовлено розроблення цієї Програми.

З повним переліком послуг та програмою можна ознайомитися →

Попередня Оголошення про скликання 7-ї сесії УМР VIII скликання на 27 липня 2021 р. о 10:00