БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2021 роки «Молодь Київщини», з метою формування основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації і Державним інститутом сімейної та молодіжної політики 11-13 травня 2021 року на території Київської області буде проведено базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник».

До участі запрошуються представники структурних підрозділів, які реалізують державну молодіжну політику в Київській області, та представники інституцій громадянського суспільства, які працюють з молоддю, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження вищезазначеного тренінгу.

Відбір учасників базового тренінгу відбудеться на конкурсній основі. Для участі у заході необхідно до 12:00 години 07 травня 2021 року обов’язково заповнити анкету за посиланням: https://youth-worker.org.ua/events/bazovyj-trening-u-m-kyyiv-kyyivska-oblast-11-13-travnya-2021-r/

Про результати відбору учасники будуть повідомлені індивідуально 09 травня 2021 року.

Харчування, проживання учасників, трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку забезпечується організаторами.

Детальна інформація про Програму «Молодіжний Працівник» на сайті: youth-worker.org.ua та на Facebook: www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/

Контактна особа: Михайлов Андрій 097-746-94-07; 063-054-42-70.

Інформує: КОДА