«Алкоголь, як первинний чинник неправомірної поведінки»

2-го листопада в рамках співпраці «Центру надання соціальних послуг» Української міської ради та Обухівського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області відбувся спільний захід на тему: «Алкоголь, як первинний чинник неправомірної поведінки».

Підопічним Центру пробації (жителі Української територіальної громади) психолог та фахівець із соціальної роботи роз’яснили мету та завдання роботи ЦНСП УМР; розповіли про види соціальних послуг та умови їх надання, провели опитування для визначення ставлення підопічних «Центру пробації» до міфів про вживання алкоголю, що стали підставою спробувати, або вживати алкоголь.

Центр надання соціальних послуг