Акція:«Подаруй книзі та улюбленій грі друге життя» в Академічному ліцеї № 2

Для змістовного та психо-емоційного розвантаження учнів під час повітряних тривог в укритті долучайтеся до акції «Подаруй книзі та улюбленій грі друге життя»!

1квітня 2024 року відбулося чергове засідання старостату та учнівського самоврядування. Значна частина лідерів була присутня безпосередньо, а деякі – он лайн, бо навчаємося у змішаному режимі.

Директор Тамара Борисівна Дидик привітала та побажала успіхів присутнім. Педагог організатор Римма Григорівна Сахно разом ліцеїстами обговорили та скоректували орієнтовні плани роботи на квітень.

Зокрема ініціювали акцію «Подаруй книзі та улюбленій грі друге життя!», щоб поновити новими книжками куточок буккросингу та зібрати настільні ігри (інтелектуальні, розвиваючі, спортивні тощо) для змістовного та психо-емоційного розвантаження під час повітряних тривог в укритті.

Автор: Тетяна Ахтирко