Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

29 травня відбудеться прощання з загиблим Захисником – Юрієм Кравченком

Завтра, 29 травня, об 11.00 в місті Українка відбудеться цивільна церемонія прощання з загиблим Героєм – Юрієм Кравченком.

 «Я маю бути там, щоб ви жили спокійно – тут» – ці слова часто повторював своїм рідним полеглий Захисник Юрій Кравченко. Більшість воєнних, бойових днів і ночей, починаючи з 2017-го року, він провів на Донеччині.

Юрій Кравченко родом із міста Українка, навчався в професійному ліцеї, проживав у Трипіллі. У 2017-му році став на захист країни за контрактом і по цей час воював проти окупанта на Луганщині та Донеччині. Юрій понад усе цінував своїх бойових побратимів, навіть коли його машина потрапила під обстріл, отримавши поранення, відмовився від шпиталют і залишився на позиціях.

Юрій Кравченко загинув у бою на Бахмутському напрямку, від куль окупанта.

Завтра, 29 травня, об 11.00 на площі Тараса Шевченка відбудеться цивільна церемонія прощання з загиблим Героєм.

Колона вирушить із Обухова о 10.20 та прослідує на площу. Просимо громаду прийти та схилити голову у знак поваги, шани та вдячності нашому Захиснику.

Після цивільної церемонії прощання колона рушить до батьківського дому захисника, далі – чин похорону в церкві с. Трипілля (район Кисилівка). Вічний спокій наш Герой віднайде на Кисилівському кладовищі.

Пам’ять, честь і слава навіки!

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено