19 березня – Всесвітній день соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи.

Це Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році.

Метою Всесвітнього дня соціальної роботи є привернення уваги влади та суспільства до проблеми соціальної незахищеності, обмін досвідом у питаннях соціальної роботи та розвиток соціальної сфери.

Бути небайдужими до людських проблем, завжди відкритими для спілкування з тими, хто потребує допомоги – це важлива і гуманна справа!

Вітаємо всіх соціальних працівників!

Бажаємо з легкістю справлятися з будь-яким завданням соціального профілю та з такою ж легкістю досягати вершин свого життя.

Зі святом!