Зустріч міського голови із воїнами АТО

поранені воїни ато отримали31 липня відбулася зустріч міського голови Павла Козирєва із воїнами АТО на черговому засіданні Спілки.
Павло Генріхович зазначив, що важливими питаннями є повне відшкодування комунальних послуг учасниками АТО та їхнім родинам, а також виділення їм землі. За сприяння міської ради вдалося повернути у власність громади 2,5 га земельної ділянки. Зараз документи перебувають на розробленні плану детального планування. Також зарезервовано півгектара землі на березі річки Дніпро, де буде створена зона реабілітації для учасників спілки АТО. Було вирішено включити до складу виконавчого комітету УМР голову спілки АТО Юрія Ковтуна.
До міського голови на засідання звернулася мати учасника АТО із проханням посприяти у отриманні житла. Нині жінка мешкає у маленькій кімнаті у гуртожитку, і 20 років стоїть у черзі на житло. Син зовсім скоро має повернутися у відпустку із зони бойових дій. Павло Козирєв повідомив, що із 2008 року урядом було скасовано закон, згідно з яким із кожної новобудови виділялося 10% квартир міській раді для пот-реб громадян.
Протягом останнього часу ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців досягла небувалого критичного стану через обмеження фінансуванням з Державного бюджету. Міністерством оборони України розроблена та впроваджується програма забезпечення житла для військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх родин.
Таким чином 42 військовослужбовці з Київської області вже цьогоріч отримають квартири. Міський голова Павло Козирєв пообіцяв з’ясувати це питання і за можливості – допомогти жінці.
На засіданні Спілки воїнів АТО нашого міста було переглянуто рішення про розподіл землі між її учасниками. Пропозицію виділяти по 10 соток відхилили, натомість запропонували виділяти по 6 соток. Таким чином більше учасників АТО отримають земельні ділянки. На наступному засіданні буде представлено їхній список. З цією пропозицією воїни звернуться до міста.