Земля для учасників АТО

shutterstock_053Українська міська рада виділила дві земельні ділянки учасникам антитерористичної операції на Сході, членам спілки воїнів АТО нашого міста. І вже 9 квітня депутати Української міської ради прийняли по цій землі два рішення. Перше – це розробка концепції детального планування, друге – резервування цієї території саме для воїнів АТО.

На цьому тижні Виконавчий комітет міської ради ініціював зустріч членів правління Спілки воїнів АТО з представника­ми інституту містобудування та архітектури для того, щоб поінформувати як відбувається процес виготовлення проектної документації детального плану забудови території у садовому товаристві «Луговий».

Заступник міського голови Володимир Луценко розповів: «Згідно з чинним законодав­ством замовником для виготов­лення проектної документації має виступати міська рада. Тож ми вже надіслали заявку і підписали угоду з інститутом містобудування та архітектури щодо виготовлення спеціалістами проектної установи відповідної технічної документації. І сьогодні ми вирішили провести нараду, щоб представники інституту розповіли своє бачення виконан­ня цих робіт, доповіли про ті робо­ти, які вже зроблені та повідомити орієнтовні терміни завершення роботи над документацією».

Далі представник інституту повідомила, що архітектори вже розробили ескіз забудови території. «Одна ділянка, загаль­ною площею 2 гектара поділена на 15 ділянок; друга – трохи більше, ніж 1 гектар поділена на 10 ділянок. Ми повинні порахувати приблизну кількість об’єктів жит­лового фонду, для того, щоб вже наші суміжні спеціалісти змогли провести свої технічні розрахун­ки для підведення до ділянок всіх необхідних комунікацій. Сьогодні ми вже готові вам надати опорний план території забудови, схеми планування обмежень та мереж газо-, водо- та електропостачання. Думаю, що до кінця цього місяця ми зможемо віддати вам всю документацію. А за цей час ми внесемо всі правки, врахуємо всі побажання та зауваження».