Воїнам АТО надається можливість оздоровитися у санаторно-курортних закладах Київщини.

Необхідні документи: заява на ім’я начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА; ксерокопія паспорта; ксерокопія ідентифікаційного коду; виписний епікриз (довідка про поранення); рахунок з оздоровчого закладу.
Військовослужбовцям, яким службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації було виплачено матеріальну допомогу, достатньо подати заяву та рахунок з вибраного зі списку оздоровчого закладу.
Мережа рекомендованих закладів для реабілітації учасників АТО:
1. Комунальний заклад КОР Київська обласна лікарня відновлюваного лікування, м. Миронівка.
2. Санаторій «Україна», смт. Ворзель.
3. Санаторій «Дубки», м. Ірпінь.
4. Санаторій «Ворзель», смт. Ворзель.
5. Санаторій «Жовтень», Обухівський р-н, смт. Козин, масив     Конча-Заспа.
6. Санаторій «Перемога», смт. Ворзель.
За додатковою інформацією учасникам АТО, які бажають   оздоровитися, звертатись у м. Славутичі до служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету, каб. 426, Центральна Площа 7, тел. 3-00-11 * 192.
Контактна особа служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації – Зоря Ірина Олександрівна тел. (044) 286-77-34.