Власників землі визначатиме Спілка воїнів АТО Українки

14 квітня відбулися установчі збори учасників АТО. Перед обговоренням хвилюючого питання про виділення земельних ділянок заступник міського голови та координатор штабу допомоги воїнам АТО Оксана Кирилюк повідомила, що 9 квітня на засіданні Української міської ради депутати ухвалили рішення про розробку детального плану території та резервування території площею 1,27 гектарів для учасників АТО.

obect_prodaga_zemeli_200x150Далі вже самі присутні шля­хом голосування вирішували долю цієї землі. Більшість проголосувала за те, щоб земля була поділена на 13 ділянок розміром 9,7 соток. Оксана Олександрівна на­гадала присутнім про те, що влада міста буде усіляко підтримувати їх і надавати­ме консультативну допомо­гу та юридичний супровід на всіх етапах у подальшо­му оформленні документів. Потім було обрано голову та секретаря зборів – Олексан­дра Логвиненка і Тараса Са­пожкова, які минулого разу увійшли до складу робочої групи та працювали над ос­новними положеннями Ста­туту. Обрали і керівний склад Спілки, який налічує дев’ять осіб. Окрім учасників АТО: Олександра Логвиненка, Та­раса Сапожкова, Андрія Пав­ленка, Олександра Лукашука, Дениса Плюща, Володимира Дубровського, Юрія Ковту­на, Олександра Турека до ви­щого органу увійшла і добре відома в місті волонтерка Оле­на Славна. Вже на наступних зборах серед керівного складу громадського об’єднання буде обрано голову Спілки. Узго­дивши всі організаційні пи­тання, присутні перейшли до роботи над складанням списку критеріїв для першочергового надання земельних ділянок від влади міста. Першими, хто на їхню думку має право отри­мати землю – це сім’ї загиблих воїнів, другими – є учасники АТО, які в наслідок поранення стали інвалідами, в третю чер­гу – тяжкопоранені. Всі інші кандидатури будуть обрані на загальних зборах шляхом голосування. Отже, за два тижні керівний склад Спілки має ретельно вивчити всю інформацію про кожного воїна АТО та скласти список наступ­них кандидатів на отримання земельних ділянок. Наступні збори мають відбутися 28 квітня о 18.00.