Урок мужності від героїв АТО

Особливе значення для формування майбутніх патріотів мають зустрічі з тими героями, які безпосередньо були учасниками бойових дій і захищали Україну.

Яка вона, справжня війна –  дізналися вихованці професійного ліцею Українки із перших уст. Саме тут відбулась зустріч учнів із колишніми випускниками ліцею, воїнами АТО, героями нашого міста, Володимиром Дубровським та Олегом Двірним. Гості розповідали про себе – згадували і юні роки, проведені у стінах цього ліцею і жахливі, буремні події на сході країни. Після тривалого діалогу вихованці ліцею подякували учасникам АТО за можливість спокійно навчатися, за їх мужність і любов до рідного міста і України.