Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Започатковано проведення онлайн-конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Дегнери І. А. та з нагоди відзначення Дня охорони праці, в Україні в 2024 році започатковано проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком зайнятістю та місцем проживання.

Регіональний етап конкурсу триватиме до 25 червня. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

 • постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою
  програмного забезпечення;
 • художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;
 • малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці
  малювання;
 • відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні). Цього року
  тема буде зосереджена на дослідженні впливу зміни клімату на безпеку та
  здоров’я працівників на роботі.
  Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png.
 • Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на
  потреби Збройних Сил України.
 • У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. У такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.
Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено