ТОВ «ТРИПІЛЬСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО НАМІР ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРИПІЛЬСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» (скорочене найменування: ТОВ «ТРИПІЛЬСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ»; код ЄДРПОУ 42048783; юридична та поштова адреса: 08722, Київська обл., Обухівський р-н, Українська міська ТГ, с. Трипілля, вул. Франка, буд. 8/1; контактний номер телефону: +38 063 885 02 92; електронна пошта:
trypilskabuilding@gmail.com), повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди
забруднюючих речовин в атмосферне повітря для проммайданчику за адресою: 08722,
Київська обл., Обухівський р-н, Українська міська ТГ, с. Трипілля, вул. Франка, буд. 8/1.
ТОВ «ТРИПІЛЬСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» займається оптовою торгівлею піском річковим. Пісок видобувається постачальниками, доставляється баржами та вивантажується плавкраном на майданчик підприємства, де пісок перевалюється екскаваторами-навантажувачами і потім навантажується на автомобільний транспорт, що доставляє пісок покупцям.
Мета отримання дозволу на викиди – дотримання вимог природоохоронного законодавства, а саме – отримати право експлуатувати відкритий склад піску.
Зазначена вище діяльність не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел складе 11,335 т/рік, у тому числі: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 11,335 т/рік.
На проммайданчику немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування. Заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються – викиди від обладнання не перевищують нормативних граничнодопустимих викидів, перевищення гігієнічних нормативів повітря населених місць на межі житлової забудови відсутні. Встановлені нормативи граничнодопустимих викидів дотримуються.
Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 календарних днів з моменту
опублікування даного оголошення до КИЇВСЬКОЇ ОВА за адресою: 01196, м. Київ, площа
Лесі Українки, 1; тел.: +38 044 286 84 11; електронна пошта: zvern@koda.gov.ua.