РОЗПОЧАТО РОЗРОБКУ ПРОЕКТУ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ

З метою організації безперешкодного середовища для всіх груп населення, в тому числі осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Української міської територіальної громади в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, відповідно до Указу Президента України від 03.12.2020 № 533/2020 «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2023 № 152 «Деякі питання забезпечення умов безбар’єрності, енергоефективності та вимог цивільного захисту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. № 366-р «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», враховуючи План заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Київській області на 2023-2024 роки, затвердженого розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації від 01.05.2023 № 328, розпочато розроблення проекту Плану заходів зі створення безбар’єрного простору на території Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області на 2025-2026 роки (далі – План заходів з безбар’єрності), спрямованих на реалізацію Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Залучення громадськості є надважливою складовою забезпечення представництва інтересів тих цільових груп, на які спрямована Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян та громадські організації до надання пропозицій для розроблення проекту Плану заходів зі створення безбар’єрного простору на території Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області на 2025-2026 роки, які допоможуть визначити порядок денний політики безбар’єрності для маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, захисників та захисниць, ветеранів та ветеранок, людей старшого віку, молоді, жінок, батьків, які виховують маленьких дітей.

Ви можете запропонувати конкретні ідеї, ініціативи, завдання до проекту Плану заходів з безбар’єрності, шляхом заповнення гугл-форми за посиланням: https://forms.gle/Ne1HWo55nsgEufdT6, або направленням пропозицій на електронну адресу: rada@ukrainka.org, з позначкою «Безбар’єрність».

Пропозиції приймаються до 1 вересня 2024 року.

Крім цього, запрошуємо бажаючих долучитися до розроблення проекту Плану заходів та подати свою кандидатуру (ПІБ, адреса реєстрації, e-mail, контактний телефон) до 1 вересня 2024 року на електронну адресу  rada@ukrainka.org для включення до складу Ради безбар’єрності Української міської територіальної громади Обухівського району Київської.

Нагадуємо, що Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору до 2030 року була ініційована першою леді Оленою Зеленською та ухвалена Кабінетом Міністрів України у 2021 році. Мета стратегії — створити умови, які допомагають кожній людині, незалежно від статі, віку, походження, стану здоров’я і соціального статусу реалізувати свої права і свободи повною мірою. Національна стратегія з безбар’єрності доступна за посиланням.