Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМИ КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання вимог чинного законодавства та з метою визначення основних просторових, містобудівних та соціально-економічних пріоритетів та формування комплексу заходів для забезпечення відновлення та розвитку Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області, виконавчим комітетом Української міської ради прийнято рішення про розроблення Програми комплексного відновлення території Української територіальної громади Обухівського району Київської області (Рішення від 03.10.2023 № 272).

З текстом Рішення можна ознайомитись за посиланням:

Склад та зміст Програми комплексного відновлення території територіальної громади, механізм її розроблення, проведення громадського обговорення та погодження визначається Порядком розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них (затверджено Постановою КМУ від 14.10.2022 р. № 1159).

Положення затвердженої Програми комплексного відновлення території територіальної громади стануть складовими вихідних даних для розроблення та внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні.

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Програми комплексного відновлення території Української територіальної громади Обухівського району Київської області.

Пропозиції приймаються протягом місяця: з 1 липня 2024 року по 31 липня 2024 року.

Пропозиції приймаються:

  • електронною поштою на адресу: archvkumr@ukr.net;
  • офіційними листами на адресу: 08746, пл. Шевченка, 1, м. Українка,

Обухівський р-н, Київська обл. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено