Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Виконавчий комітет Української міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Української територіальної громади» та  аналізу регуляторного впливу до нього.

Мета прийняття регуляторного акту – встановлення єдиного порядку організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Української територіальної громади, та забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету.

Розробник регуляторного акту: сектор торгівлі управління економічного розвитку Виконавчого комітету Української міської ради.

З проектом регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Української територіальної громади» та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись:

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення (з 9 квітня 2021 року по 9 травня 2021 року)  за адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720, електрона адреса: rada@ukrainka.org.