Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування

Українська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, розпорядження міського голови від 20.09.2021 № 331 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з благоустрою управління розвитку інфраструктури», з метою забезпечення конституційного права рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантну посаду:

Головний спеціаліст відділу з благоустрою управління розвитку інфраструктури

Умови оплати праціОплата праці здійснюється відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), штатного розпису.
Перелік інформації необхідної для участі в конкурсі, адресата та строк її поданняОсоби, які бажають взяти участь у конкурсі, подають таку інформацію:   1.Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua). 2.Заяву про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування. 3.Копія документів про освіту з додатками. 4.Копія трудової книжки (за наявності). 5.Резюме. 6.Копія паспорту та ідентифікаційного коду. 7.Копія військового квитка (для військовозобов’язаних). 8.Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).   Інформація приймається з 22.09.2021 по 21.10.2021 включно.   м. Українка, пл. Тараса Шевченка, 1 Виконавчий комітет Української міської ради.  
Місце та дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування28 жовтня 2021 року    м. Українка, пл. Тараса Шевченка, 1 Виконавчий комітет Української міської ради.  
Прізвище, ім’я та по батькові, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору на вакантну посадуКуца Юлія Анатоліївна Колеснікова Наталія Володимирівна
тел. 2-14-01; 7-55-06 E-mail: rada@ukrainka.org
  Вимоги
ОсвітаВища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.  
Досвід роботиБез вимог до стажу роботи  
Володіння державною мовоювільне володіння державною мовою.
  Вимоги до компетентності  
ВимогаКомпоненти вимоги
Уміння працювати з комп`ютеромволодіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.  
Ділові якостінавички управління; лідерські якості, виваженість; вміння вести перемовини; стресостійкість; оперативність.
Особистісні якості  дисциплінованість; наполегливість; відповідальність; системність і самостійність в роботі; самоорганізація; ініціативність
  Професійні знання  
ВимогаКомпоненти  вимоги
Знання законодавстваКонституція України, Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції».  
Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)Укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти з урахуванням специфіки функціонування відповідного органу місцевого самоврядування.
Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено