Інформування споживачів про намір зміни тарифів на послуги з теплопостачання, які надаються Трипільською ТЕС ПАТ «Центренерго»

Трипільська ТЕС ПАТ«Центренерго» понад 50 років є підприємством на території м. Українка, яке надійно та стабільно постачає теплову енергію та гарячу воду населенню, бюджетним організаціям, та іншим підприємствам.
Сьогодні на Трипільській ТЕС діють тарифи, встановлені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 3247 від 24.12.2019р., та рішенням виконкому Української міської ради №47 від 19.06.2020р. Через провадження карантинних умов тарифи на теплопостачання вступили в дію з 1.10.2020 року і відображені в порівняльних таблицях нижче.

Кінцевий тариф на теплову енергію – це сума тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання.

Встановлення тарифу на виробництво теплової енергії для Трипільської ТЕС належить до повноважень НКРЕКП.
Постановою НКРЕКП №2834 від 30.12.2020р. «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ПАТ «Центренерго» встановлено тариф на виробництво теплової енергії, яка виробляється Трипільською ТЕС на рівні 483,39 грн за 1Гкал без ПДВ. Встановлений тариф на 8,9% вищий проти діючого тарифу на виробництво 443,89грн/Гкал та затверджений з прибутком на рівні 2,44%.

Тарифи на транспортування, постачання та кінцевий тариф на теплоенергію з 2019 року встановлюються органами місцевого самоврядування.

Враховуючи новий встановлений тариф на виробництво теплової енергії та керуючись прогнозними макропоказниками економічного та соціального розвитку України на 2021 рік, Трипільська ТЕС виконала необхідні розрахунки нових тарифів на 2021 рік та надала їх на розгляд до Української міської ради.

Завантажити Порівняльну таблиця діючих та прогнозних тарифів

Шановні  споживачі!

Ваші зауваження та пропозиції, щодо  розрахунку прогнозованих тарифів,  просимо   направляти    на  Трипільську   ТЕС  до  15.02.2021 року  на адресу:

08720   Трипільська  ТЕС   вул.. Промислова 1, Обухівський р-н   Київська обл..

Електронна адреса : kanc@tptes.kvo.energy.gov.ua