Громадське обговорення пропозиції Козинської селищної ради щодо організації співробітництва територіальних громад

Виконавчим комітетом Української міської ради проводиться громадське обговорення пропозиції щодо можливості надання соціальних послуг мешканцям Козинської територіальної громади фахівцями комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Української міської ради, відповідно до рішення Козинської селищної ради від 27 січня, 2023 року.

Громадське обговорення починається з моменту опублікування оголошення на офіційному сайті громади у розділі «Думка громади».

Також пропозиції можна відправляти на електронну адресу: olo5@ukr.net.

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 25.03. 2023 року із зазначенням власного ім’я та прізвища.