Виїзний прийом начальником військової адміністрації Миколою Кравчуком в м. Українка відбудеться 12 березня в приміщенні Української міської ради з 10.00 по 12.00.
Нагадаємо – прийом учасників бойових дій, їх сімей, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких матерів, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, жінок, яким присвоєно звання “Мати-Героїня” та громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проводиться першочергово.
Попередній запис – (04572) 2 – 17 – 08, або (04572) 5 – 09 – 16.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/140-uhfasr-thtptym_page-0001-725x1024.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/140-uhfasr-thtptym_page-0002-725x1024.jpg)