Графік прийому громадян нотаріусами Обухівського районного нотаріального округу на 2023-й рік, з метою надання безоплатної консультації для мешканців Української громади

До уваги громади – графіки прийому нотаріусами на 2023-й рік!
У рамках Меморандуму про співпрацю між Центральним регіональним управлінням Міністерства юстиції, Відділенням Нотаріальної палати України у Київській області та ВК Української міської ради відбудеться прийом громадян нотаріусами Обухівського районного нотаріального округу з метою надання безоплатної консультації для мешканців Української громади, згідно з графіком. Для попереднього запису звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг УМР.