До уваги ВПО, які оформлять довідки внутрішньо переміщеної особи чи подовження виплат на наступний шестимісячний термін!

1. При реєстрації первинного звернення в ЄІБД ВПО для оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи у вкладці «ПОТРЕБИ» зазначати інформацію про соціальні та матеріальні потреби, в тому числі житлові потреби.

2. При повторному зверненні внутрішньо переміщених осіб для подовження виплат на наступний 6 місячний термін з 01.03.2024 року, в обов’язковому порядку інформувати ВПО про необхідність внесення змін у електронну заяву в системі ЄІБД ВПО, у вкладці «ПОТРЕБИ» зазначати інформацію про житлові потреби!