Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

До уваги учнів 9-х класів громади!

Заклад спеціалізованої освіти військового профілю «Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного», особовий склад якого в 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса з метою подальшого виховання майбутніх захисників України, запрошує на навчання.

Заклад  надає можливість здобути якісну освіту і пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях, насамперед, молоді  пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців учасників АТО/ООС/російсько-української війни, діти ВПО).

Ліцей продовжує функціонувати під час повномасштабного вторгнення з дотриманням усіх заходів безпеки.

Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу.

Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та інших закладів вищої освіти сектору оборони України.

Право на вступ до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів закладу загальної середньої освіти та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї.

 У зв’язку з наявністю вакансій оголошується також додатковий набір юнаків і дівчат на навчання в 11 клас. Детальну інформацію можна отримати на сайтах: http://vml.org.ua/, http://vml.mozello.com/ та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/Військовоморський-ліцей та за телефонами, що вказані нижче, або завітавши до нас за адресою: 65021, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14. тел.: 0487481060, 0958165506, 0979163559.

Інформація висвітлена відповідно до звернення МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ СИЛИ ЗСУ “ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ім. ВІЦЕ-АДМІРАЛА В.БЕЗКОРОВАЙНОГО”

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено