На Обухівщині 44 громадянина вже задекларували свої доходи

На сьогодні до ДПІ в Обухівському районі надійшло 44 декларації від громадян, які у 2013 році отримали доходи. Всі декларації подано мешканцями району, які вказали прибутки, що підлягають обов’язковому декларуванню. За оперативними даними, з початку 2014 року громадяни Обухівщини вже задекларували понад 9 млн. грн. доходів, отриманих у минулому році, до сплати задекларовано 0,3 млн.грн.
Міндоходівці Обухівщини безкоштовно надають бланки декларацій та допомогу у їх заповненні, консультують щодо сплати податку чи отримання податкової знижки.
Крім того, декларацію про майновий стан і доходи можна надати і в електронній формі з дотриманням умови реєстрації електронного підпису – в режимі реального часу за допомогою електронного сервісу «Декларування он-лайн» через Інтернет
Нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.