Війна забирає кращих. На фронті загинув наш земляк – Тарас Тарасюк

Шановна громадо! З сумом і скорботою повідомляємо про трагічну звістку з фронту.

При виконанні бойового завдання в Курській області загинув наш земляк – ТАРАСЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ, 1994 року народження.

Молодий захисник останні роки проживав у селі Верем’я, Української громади. З другого класу навчався в Жуківцівській гімназії, потім вступив до професійного ліцею м. Українка, де отримав професію зварювальника.

З листопада, 2015-го року – ніс службу в лавах Української армії.

10-го липня, 2024-го року прибув до територіального центру комплектування та соціальної підтримки по бойовій повістці. Тарас вирушив на війну разом зі своїм батьком.

Одна з місій в Курській області для Тараса стала останньою… Він загинув під час стрілецького бою з противником.

Лишень минулого року Тарас одружився та планував щасливе сімейне життя, мріяв про дитячий сміх в домі, під мирним небом України. За що і віддав найцінніше.

Висловлюємо щирі співчуття матері, батьку, дружині нашого Героя, побратимам, друзям… Розділяємо Ваше горе від болючої, непоправної втрати.

Вічна слава воїну честі та гідності.

Вічна пам’ять…

Деталі щодо зустрічі та прощання з Героєм буде повідомлено згодом.