З Днем повітряних Сил Збройних Сил України!

Із першого дня повномасштабної війни ворог намагається підкорити не тільки українську землю, а й українське небо. Ми пишаємось героїчними прикладами повітряних Збройних Сил України, яким вдалося переломити загарбницькі плани росії щодо нашого повітряного простору і дати по зубах ненажерливим окупантам. Українські месники прийняли на себе потужний удар і втримали небо над столицею, не давши її «взять за трі дня». І тримають його зараз, ціною власного життя. Це дійсно сучасні Герої. Безстрашні, мужні, віддані небу і своїй країні.

Дякую кожному військовослужбовцю та ветерану Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу українському народові.

Пам’ятаємо тих, хто, злетівши в небо, залишився там навіки.

Слава Героям повітряних Збройних Сил України.

Смерть ворогам!

Міський голова Олександр Туренко.