День медичного працівника

Всі медсестри і лікарі, працівники установ охорони здоров’я відзначають своє професійне свято – День медичного працівника в третю неділю червня. Приймають щирі подяки, поздоровлення і теплі слова.

Війна додала роботи медичним працівникам, які героїчно, під обстрілами робили операції, без належних умов приймали пологи, які обробляють рани нашим воїнам на передовій. Ваша професія рятує людям життя, бажаємо, щоб доля щедро нагородила вас люблячої сім’єю, вірними друзями, дружнім колективом. Нехай турбота, яку ви даруєте людям, повернеться до вас подвійно. Нехай цілі будуть реалізовані, в душі буде гармонія і радість!