У ЦНАП Української територіальної громади відновлено прийом документів на обмін посвідчення водія!

У виконавчому комітеті Української міської ради відбулася робоча зустріч між представниками ЦНАП та територіального сервісного центру МВС 3244, під час якої обговорено результати співпраці у сфері надання адміністративних послуг,  а також окреслено плани щодо майбутньої взаємодії.

Під час зустрічі керівником ТСЦ МВС 3244 Ігорем Сінченком було надано бланкову продукцію у виді посвідчень водія для Центру надання адміністративних послуг. Отож, прийом документів на обмін посвідчення водія у ЦНАП відновлено. Нагадуємо: здійснити такий обмін можна коли:

• Закінчився термін дії попереднього посвідчення;
  • Втрати/викрадення;
  • Обмін старого посвідчення водія на нове.

Інформує: ЦНАП