В ПК "Енергетик" відбулася зустріч з громадською організацією "VETERAN HAB" та учасниками АТО

В день вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні в ПК “Енергетик” відбулася зустріч з громадською організацією “VETERAN HAB” та учасниками АТО. Згадати героїв які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, заради європейського майбутнього України, та завдяки яким було змінено хід історії нашої країни. Звичайні люди віддали найдорожче — життя, аби ми могли мати гідне майбутнє та жити у новій демократичній державі.

В рамках програми, команда фахівців розповіла про ветеранський простір в якому учасникам АТО, а також їхнім рідним, колишнім полоненим та їх близьким, надають можливість скористатися юридичною, психологічною консультацією, підтримкою у пошуку роботи, та побути серед своїх. Послугами проєкту вже скористалися 11 тисяч ветеранів.

Проєкт “VETERAN HAB” https://veteranhub.com.ua/