Незаконне списання майна та нецільове використання коштів міського бюджету. Результати аудиту виконавчого комітету Української міської ради за попередні роки

У ході останнього засідання виконавчого комітету Української міської ради представник Північного офісу Держаудитслужби, що проводив планову перевірку діяльності Української міської ради за період із 1 січня 2018-го року по 28 лютого 2021 року, оприлюднив результати перевірки окремими об’єктами. Серед основних:

*** Виявлені порушення Законодавства на загальну суму 2 463 612 грн.

*** Понаднормове списання фактично використаного пального на суму 127 045 грн.

*** Незаконнне списання майна (газонокосарки) загальною вартістю 68 290 грн.

*** Недоотримання коштів пайового внеску на розвиток інфраструктури м. Українка та с. Плюти у сумі 1 504 891 грн.

*** У результаті не проведення позовної роботи щодо заборгованості та спливу строків її стягнення, збитки від заборгованостей сягають 245 766 грн.

*** Нецільове використання коштів з екологічного фонду на проєкт реконструкції системи крапельного поливу на набережній на суму 3 151 321 грн. Зокрема, 900 тис грн. на проєкт реконструкції неіснуючого об’єкту.

*** За розрахунками з виконавцями робіт до актів прийому виконаних будівельних робіт включені завищені обсяги робіт та їх вартості, що призвело до збитків на загальну суму 1 253 505 грн.

*** У ході тепломодернізації будівлі «Спорткомплексу», як грантового проєкту, оплачені додаткові роботи, що призвели до здійснення незаконних видатків на суму 2 731 299 грн.

*** Безпідставно здійснені видатки за недійсною угодою на закупівлю світлодіодних світильників для зовнішнього освітлення на суму 3 628 800 грн.

*** За результатами нарахування орендної плати у невідповідності умовам договору оренди з ФОП Ковальчук О.М. (Будинок побуту) недоотримано орендну плату у сумі 9 222 875 грн.

✔✔✔ Загалом перевірка виявила численні фінансові порушення на загальну суму більше ніж 22 млн грн…

✔✔✔ Безпосередньо громаді було завдано збитків на суму 12,5 млн грн.

Матеріали проведеної ревізії передані до Служби безпеки України, за ними порушено кримінальні провадження. Деталі аудиту за посиланням: https://ukrainska-gromada.gov.ua/audit-reports