Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

День Державного Герба України

Герб України — синій щит із золотим тризубом київського князя Володимира Великого. Це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. Ми пишаємося своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми.

Державний Герб – символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу, офіційна емблема, зображувана на офіційних документах, печатках, грошових знаках держави. Державний Герб України складається з Малого та Великого Гербів. Малим Державним Гербом України вважають головним елементом великого герба, який був затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 р. Великий Герб України знаходиться ще у стадії розробки. Наразі оголошено конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним Гербом УНР, у ХХ ст. як символ репрезентував різні політичні організації. Ставши Державним Гербом сучасної України тризуб символізує тяглість і спадкоємність традицій нашої території.

Попередня Cтавки податків по Українській міській територіальній громаді

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено